Burak Buldu

Detaylı bilgi almak için Başka sorular iletmek için Daha fazla tanımak için İletişime geçmek için Mail gönder →

Hakkımda

Kısaca burada biraz kendimden bahsedeyim…

1989 yılının çok sıcak bir yaz gününde dünyaya geldim. Antalyalıyım. Galatasaray taraftarıyım. Bilgisayar ilgimin başlangıcı 1998 yılına kadar uzanır ancak ilk programlama ile tanışıklığım 2003’te oldu. Lise öyle oldu, şöyle bitti derken 2009’da Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandım. Ancak o bölümü bitirmeden ayrıldım. Daha sonraki kariyer basamaklarımın özetini aşağıda ifade ettim.

Eğitim ve Deneyimler

Eğitim ve kariyerim zaman tünelinde…

 • Ağu 2018 - Tem 2019

  Verikar Yazılım

  Sistem Mühendisi / Sistem Analisti
  Sistem Mühendisi / Analisti pozisyonunda iş geliştirme, pazarlama, proje yönetimi, programlama, sistem analizi ve yönetimi faaliyetleriyle ilgilenmek üzere bir yıl boyunca çalıştım.
 • Oca 2017 - May 2017

  Otokar A.Ş

  Bilgi Teknolojileri - Stajyer
  Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmadan önce uzun dönem stajımı Otokar A.Ş'de Bilgi Teknolojileri departmanında yaptım. Burada proje birim yöneticisinin yanında asistan olarak görev aldım. Proje süreçlerinde yer alarak deneyimler kazandım.
 • Eki 2015 - May 2016

  Sakarya Üniversitesi

  İnsan Kaynakları Yönetimi - Öğrenci Asistan
  Bir eğitim-öğretim yılı boyunca İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde Öğrenci Asistan kadrosunda bir web uygulaması projesi geliştirdim. Çalışmamız Türkiye'deki Ölümlü İş Kazalarının Haritalanması'ydı. Proje 2016 yılında sonlandırıldı ve aktif olarak canlı bir sistem değildir. Ancak kaynak kodlardan bir demo olması amacıyla https://www.buldu.org/iskazalari klasöründe barındırıyorum. Eski API kodları yer aldığı için haritalama kısmında buglar yer almaktadır.
 • Eyl 2013 - Haz 2017

  Sakarya Üniversitesi

  Yönetim Bilişim Sistemleri - Lisans
  İşletme fakültesinin yeni kurulmuş olan bu bölümünü kazandım. Daha ilk yılında üniversitenin YBS öğrenci topluluğunun kurucusu ayrıldığı için bir dönem tekrar organize ederek yönettim. Bu nedenle topluluk üyeleri tarafından kurucu öğrenci başkan olarak da tanınıyorum. Ve dört yılın ardından bölümün ilk mezunlarından oldum.