Burak Buldu

O bir Teknoloji KurduGalatasaray taraftarıIT ProfesyoneliAntalyalı

Hakkımda

Kısaca burada biraz kendimden bahsedeyim…

1989 yılının çok sıcak bir yaz gününde dünyaya geldim. Antalyalıyım. Galatasaray taraftarıyım. Bilgisayar ilgimin başlangıcı 1998 yılına kadar uzanır ancak ilk programlama ile tanışıklığım 2003’te oldu. Lise öyle oldu, şöyle bitti derken 2009’da Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandım. Ancak o bölümü bitirmeden ayrıldım. Daha sonraki kariyer basamaklarımın özetini aşağıda ifade ettim.

Eğitim ve Deneyimler

Eğitim ve kariyerim zaman tünelinde…

 • Eyl 2013 - Haz 2017

  Sakarya Üniversitesi

  Yönetim Bilişim Sistemleri - Lisans
  İşletme fakültesinin yeni kurulmuş olan bu bölümünü kazandım. Daha ilk yılında üniversitenin YBS öğrenci topluluğunun kurucusu ayrıldığı için bir dönem tekrar organize ederek yönettim. Bu nedenle topluluk üyeleri tarafından kurucu öğrenci başkan olarak da tanınıyorum. Ve dört yılın ardından bölümün ilk mezunlarından oldum.
 • Eki 2015 - May 2016

  Sakarya Üniversitesi

  İnsan Kaynakları Yönetimi - Öğrenci Asistan
  Bir eğitim-öğretim yılı boyunca İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde Öğrenci Asistan kadrosunda bir web uygulaması projesi geliştirdim. Çalışmamız Türkiye'deki Ölümlü İş Kazalarının Haritalanması'ydı. Bununla ilgili şu anda bildiğim kadarıyla aktif değil ancak kaynak belirteyim: http://www.iskazalari.net/burak1
 • Oca 2017 - May 2017

  Otokar A.Ş

  Bilgi Teknolojileri - Stajyer
  Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmadan önce uzun dönem stajımı Otokar A.Ş'de Bilgi Teknolojileri departmanında yaptım. Burada proje birim yöneticisinin yanında asistan olarak görev aldım. Proje süreçlerinde yer alarak deneyimler kazandım.
 • Ağu 2018 - ...

  Verikar Yazılım

  Sistem Mühendisi / Sistem Analisti
  Sistem Mühendisi / Analisti pozisyonunda çalışıyorum. İş geliştirme, pazarlama, proje yönetimi, programlama, sistem analizi ve stratejik planlama faaliyetleriyle ilgileniyorum.